Gramofóny porovnanie ceny

ION iProfile iPod dock

ION iProfile iPod dock

iPROFILE gramofónu je navrhnutý s modernou, low-profile vyzerá a je dokončená v elegantnom, piano black. iPROFILE gramofónu vám umožní vychutnať si hudbu doma alebo na cestách, pretože je určená na zachytenie hudby z vášho vinylových platní a premeniť ju na MP3. ION iPROFILE Gramofóny Funkcia Transfer vaše vinyl priamo do iPodu s počítačom nie je potreba USB pripojenie pre voliteľné MP3 prevod na Mac alebo PC Použitie s stereo alebo kina pre počúvanie doma vstup Stereo pre prevod iných zdrojov hudby univerzálny dock poplatkov a synchronizáciu vášho iPodu Vaša hudobná knižnica pracuje s 33 a 45 RPM záznamov, a 78s s »

ION Proflash

ION Proflash

Gramofon Proflash

PIXMANIA Turntable

PIXMANIA Turntable

Gramofon USB Turntable

ION K7 TAPE2PC

ION K7 TAPE2PC

Nahrávač K7 MP3 TAPE2PC

ION Profile LP

ION Profile LP

Gramofón USB ION Profile LP Profile LP je systém digitalizácie gramofónových platní s dobovým vzhľadom s lesklým klavírovo čiernym povrchom. Vlastnosti: ION Profile LP - USB pripojenie k priamemu nahrávanie vašej zbierky gramofónových platní na PC alebo Mac Vstavaný predzosilňovač Vrátane Audacity Software Vybavenie: ION Profile LP - Remienkový pohon - Vďaka priloženému softvéru možné nahrávanie 78 dosiek - Výstupy Linepegel Cinch (vstavaný zosilňovač zvuku) - Výstup Linepegel pre pripojenie zariadenia ku každému Aux vstupu stereo zariadenia Technické údaje: ION Profile LP Farba: čierna - Otáčavý moment (max.): 1,0 - Počet »

Scott DJX 60 TT DJ

Scott DJX 60 TT DJ

Cenově zajímavý gramofon značky Scott s vestavěným předzesilovačem nabízí možnost dvou rychlostí a USB vstupu pro nahrávání desek

SCOTT DJX 100TT

SCOTT DJX 100TT

Gramofon pro vinylové desky DJX 100TT

Reloop RP-1000 MK 3

Reloop RP-1000 MK 3

Gramofon Reloop RP-1000 MK 3 černý

Roadstar ROADSTAR TTR 8633

Roadstar ROADSTAR TTR 8633

Gramofon ROADSTAR TTR 8633

Sencor STT 012E

Sencor STT 012E

Kvalitní gramofon s přímým kódováním do MP3

Reloop RP-2000 MK 3

Reloop RP-2000 MK 3

DJ gramofon Reloop RP-2000 MK 3 černý

Pro-Ject Debut Carbon Piano

Pro-Ject Debut Carbon Piano

Gramofon synchronní motor, rychlosti 33/45, 8,6" carbonové raménko, RCA propojka. Gramofon Pro-Ject Debut Carbon je skvělým nástrojem k přehrávání vinylových desek začínajícími audiofily. Využívá tichý synchronní motor uložený přes sorbotanové tlumiče, který pomocí silikonového řemínku pohání nízkorezonanční, těžší talíř z MDF. Hlavní část šasi je pak vyrobena z lehké, ale velmi tuhé dřevotřískové desky.Zásadní a revoluční změnou je osazení ramene s tubusem z uhlíkových vláken, což je v této cenové kategorii naprosto unikátní.Vzhledem k pokročilé koncepci jsou nežádoucí rezonance efektivně převedeny do základny raménka a »

Pro-Ject Debut Carbon Esprit Piano

Pro-Ject Debut Carbon Esprit Piano

Nový Debut Carbon má v základnom prevedení ťažší tanier, uloženie motora cez sorbotanové tlmiče, pozlátené výstupné cinch konektory, t. j. už nie výstupný kábel napevno. Tou zásadnou a revolučnou zmenou je osadenie ramena s tubusom z uhlíkových vlákien, čo je v tejto cenovej kategórii absolútne unikátne. Inými slovami vynikajúci pomer úžitková hodnota / cena.

Smarton SM PH20USB

Smarton SM PH20USB

Gramofon Smarton SM PH20USB Záznam na USB nebo SD/MMC Přehrává MP3/WMA z USB a SD/MMC 33/45 otáče, AM/FM stereo rádio Dálkové ovládání (pouze pro MP3/WMA) Manuální ladění, autostop Vestavěný zesilovač,reproduktory Výstup na sluchátka, Line Out (Cinch) 230

HQ PRE AMP-220

HQ PRE AMP-220

Předzesilovač pro gramofony s MM přenoskou HQ PRE AMP-220

ROADSTAR TTR 8632 UCEK

ROADSTAR TTR 8632 UCEK

Gramofon, kazetová mechanika, rádio AM/FM, výstup na sluchátka, čtečka SD karet


1 2 3 4 5 6

Porovnanie ceny - lacné Gramofóny zo spoľahlivých internetových obchodov. Gramofóny aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.